Dokončiť nákup
E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Užitočné informácie o záhrade a závlahových systémoch

Dekoračné záhradné svietidlá

Dekoračné záhradné svietidlá

Častokrát vedie popri múriku či plotu cesta k domu alebo do záhrady, preto je vhodné tento priestor funkčne nasvietiť pre bezpečný nočný pohyb po záhrade. K tomuto účelu doporučujeme použiť vonkajšie nástenné svietidlá, ktoré sa umiestnia priamo na múrik, plot či samotný dom. Takto nainštalované záhradné svietidlá zvýrazňujú cestu a zároveň dekoratívne osvetľujú stenu, na ktorej je svietidlo umiestnené.

Záhradné jazierko - čo všetko budete potrebovať

Záhradné jazierko - čo všetko budete potrebovať

Ak je vaša záhrada dostatočné veľká, môžete si na nej vybudovať záhradné jazierko. Stačí sa len rozhodnúť, či chcete radšej v jazierku chovať ryby alebo vytvoriť okrasný priestor pre radosť.

Čo všetko budete potrebovať...

Zavlažovanie trávnika technikou RainBird

Zavlažovanie trávnika technikou RainBird

Chcete efektívne zavlažovať a pritom neplytvať vodou a mať stále zelené trávnik? Zavlažovacia technika Rain Bird predstavuje rýchlejší, jednoduchší a pohodlnejší spôsob zavlažovania pre všetkých majiteľov záhrad, parkov, športových alebo akýchkoľvek trávnatých plôch.

Úsporné zavlažovanie ovocných stromov kvapkovou závlahou

Úsporné zavlažovanie ovocných stromov kvapkovou závlahou

Situácia pravidelného a úsporného zavlažovania priamo nabáda k obstaraniu techniky, ktorú naprogramujete podľa potreby. Ďalej je vhodné natiahnuť ku každej rastline alebo ovocnému stromu kvapkovú závlahu. Aj keď sa to nezdá, nie je to riešenie na jeden rok,  dané riešenie môžete využívať aj viac rokov. Navyše je to aj zábavná skladačka, ktorá pritiahne každého zvedavého kutila.

Automatické zavlažovanie trávnika

Automatické zavlažovanie trávnika

Automatické zavlažovanie trávnika nám ho pomáha udržať v perfektnej kondícii po celý rok. Ide hlavne o dlhotrvajúce obdobie sucha, ktoré trávniku vôbec nesvedčí. Aké máme možnosti pri kúpe automatického zavlažovania trávnika?

Záhradné jazierko v zime

Záhradné jazierko v zime

Problémy s jazierkom môžu vznikať počas zimy. Sú ryby cez zimné obdobie v ohrození a dá sa s tomu predísť?

Ako vybrať filtre do jazierka

Ako vybrať filtre do jazierka

Filtre pre jazierka dnes patria k základnému vybaveniu každého záhradného jazierka. Vyberať môžete hneď z niekoľkých druhov, čo však môže komplikovať ich správny výber. Ten je ale dôležitý, pretože správna voľba zaistí čistotu vášho jazierka. Vôbec najlepšie je, keď si filter vyberiete už pri budovaní jazierka.

Čo použiť proti zamrznutiu záhradného jazierka

Čo použiť proti zamrznutiu záhradného jazierka

Riešite zazimovanie záhradného jazierka s rybami? Môžete použiť plavák proti zamrznutiu jazierka, protimrazové čerpadlá.

Ako zabrániť zamrznutiu jazierka?

<123...8>