Trieda

Produktový rad

Výrobca

Priemer závitu

Regulácia prietoku

Napájanie

Typ závitu

Zrušiť všetky filtre

Elektromagnetické ventily

Elektromagnetické ventily sú hlavné ovládacie prvky automatického zavlažovacieho systému. Každý automatický zavlažovací systém je podľa veľkosti a členitosti zavlažovanej plochy, použitých postrekovačov a výdatnosti zdroja vody rozdelený do niekoľkých zavlažovacích sekcií.Elektromagnetický ventil slúži na uzatváranie prietoku vody, hlavným cieľom využitia elektromagnetických ventilov sú najmä rozvody vody.

  • Ovládanie

  • Elektromagnetické ventily k závlahe u nás nájdete jednotlivo alebo v ucelených sadách. Sú uložené vo ventilových šachtách pod terénom. Ventily sú spínané ovládacou jednotkou, ktorá na záhradách rodinných domov ovláda obyčajne 4 - 12 ventilov (závlahových sekcií).
  • Každá je ovládaná samostatným elektromagnetickým ventilom podľa pokynov riadiacej jednotky. Automatický zavlažovací systém postupne, podľa programu nahranom v riadiacej jednotke, spína jednotlivé elektromagnetické ventily tak, aby v danom okamihu zavlažovala vždy iba v jednej sekcia.
  • Hľadáte kvalitný elektromagnetický ventil, ktorý je spoľahlivý a má dlhú životnosť? Ak máte vyššie uvedené nároky na ventily závlahových systémov, potom si prezrite zoznam elektromagnetických ventilov, ktoré ponúkame v tejto sekcii.