• Radi by sme Vás informovali o zmene otváracích hodín našich prevádzok.. viac >>


Zavlažovacie systémy RAIN BIRD zabezpečia zdravší vývoj rastlín aj trávnika a zaistia pokojnú a bezstarostnú dovolenku. Okrem toho automatická závlaha aj prispieva k vyššej hodnote nehnuteľnosti. Zavlažovací systém Rain Bird je veľmi variabilný a použiteľný pre všetky typy a charaktery záhrad.Zavlažovacie systémy a záhradná technika od profesionálov!


  • Automatické zavlažovanie od návrhu až po realizáciu

  • Zaoberáme sa návrhom závlah a veľkoobchodným predajom komponentov pre automatické závlahové systémy na poľné pestovanie, v záhradníctve, v záhradných centrách, v skleníkoch aj pri rodinných domoch. V ponuke máme kompletný sortiment komponentov pre závlahy, ktoré zvládnete aj svojpomocne - trysky, elektromagnetické ventily, závlahové jednotky, potrubia a podobne. A všetko potrebné pre ich realizáciu.
  • Kompletná realizácia systémov pre zavlažovanie záhrady, návrh aj realizácia, kompletné vybavenie pre automatické zavlažovanie, udržiavanie záhrady a predaj náhradných dielov.Vyberáme najpredávanejšie produkty
  • Zaisťovací bodec na kvapkové potrubie

 
  • Potrubie LD-PE 40 32 x 3,0 mm PN 06 (100m)

 
  • Kvapkovacie potrubie Rain Bird RB Dripline 2,3l 33cm 100m

 
  • Zavlažovač 1804 - bez trysky

 
  • Rotačný zavlažovač 5004-PC 15,0 m dostrek

 
  • Rotačná tryska R-VAN 24, 5,2 m - 7,3 m

 
  • Rotačná tryska Rain Bird R-VAN LCS 1,5 x 4,6 m
AKTUALITY

Kvalitné osvetlenie

Kvalitné osvetlenie
Chcete, aby Vaše stromy, dvor, či dom vyzerali ako z rozprávky? Usporadúvate oslavu, párty? S kvalitnými svetlami to nie je problém! V našej ponuke nájdete 3D dekorácie zvierat, anjelov, hviezdičiek. Svetelné siete, reťaze, cencúle, ozdoby do okna, aj na batérie - rôznych farieb a tvarov určené ako do interiéru, tak aj do exteriéru. Vhodné nielen na ozdobu počas Vianoc, ale aj po celý rok... viac >>
10.11.2017
8.10.2018

Zazimovanie závlahového systému

Zazimovanie závlahového systému
Zima je už za rohom a prichádza obdobie, kedy by sme mali zazimovať závlahový systém. Prvé mrazy mu väčšinou nijako neublížia, keďže rozvody sa nachádzajú v zemi.
Avšak dlhotrvajúce mínusové teploty môžu systém poškodiť. Aby ste predišli nepríjemnostiam... viac >>

Bezplatný rozvoz tovaru

Bezplatný rozvoz tovaru
Vážený obchodný partner !
Dovoľujeme si Vás upozorniť na bezplatný rozvoz tovaru typu B, ktorý je naplánovaný na 22.11. (štvrtok) - 23.11. (piatok).
V prípade záujmu je tovar potrebné objednať do UTORKA 20.10. 2018 do 12:00 hod... viac >>
13.7.2018
28.6.2018

Pozvánka na Demo Days 2018

Pozvánka na Demo Days 2018
Vážený obchodný partner
Dovoľujeme si  Vás pozvať na Demo Days v našich prevádzka v Bratislave a v Nitre. Počas týchto dní Vás, okrem iného, radi oboznámime s novinkami: nové trysky Rain Bird R-VAN(LCS, RCS, SST), ryhovač, zlupovačka trávneho drnu, vernostný program Rain Bird-u- ako na to... viac >>

Otvorené aj v sobotu !

Otvorené aj v sobotu !
Radi Vás privítame v našej predajni v Nitre aj v sobotu v čase medzi 8:00 - 12:00.

V našej ponuke nájdete, okrem rastliniek, aj závlahový, či jazierkový sortiment. Hnojivá, osivá, substráty, sortiment pre záhradu, ako aj automatické kosačky, záhradné osvetlenie, deokrácie a  mnoho iného.
1.4.2018
28.2.2017

Rastliny už aj na eshope

Rastliny už aj na eshope
Odo dnes nájdete sortiment rastlín už aj na našom e-shope. Na výber sú okrasné, či ovocné rastlinky, kríky a stromy. Exotické aj domáce druhy.
Jahody, maliny, kiwi, figy, mišpule, olivy. Ale aj  marhule, čerešne, orechy, ľalie, tulipány, gladioly, surfínie, tuje, cédre... Výber je široký.
Rastliny môžete vidieť naživo v Záhradnom centre v Nitre.

Navrhneme pre Vás automatický závlahový systém

Navrhneme pre Vás automatický závlahový systém
Ponúkame návrhy automatických závlahových systémov, pre záhrady, parky ale aj  námestia a centrá obcí, komerčné plochy, futbalové, či golfové ihriská. Cena za návrh a rozpočet bežnej záhrady rodinného domu s vypracovaním do 10 pracovných dní je 50 € s DPH. Za prednostné spracovanie...  viac >>
10.2.2013

. . . ARCHÍV AKTUALÍT . . .