Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Závlahový elektroventil Hunter ICV-151 G-B-FS

Kód produktu: 3-1261

Kategoria: HNET

Hmotnosť / kus: 2,5 kg

Trieda: Profi

Výrobca: Hunter

 
133,80
bez DPH 111,50 €
Kúpiť
+

Top elektromagnetický ventil (vnútorný závit) 24V, pre zabezpečenie trvalej funkčnosti a pri požiadavkách na vysoký tlak, najkvalitnejší elektroventil z celej rady pre profesionálne použitie. Elektroventil ICV je Top produkt spĺňajúci všetky štandardné požiadavky súčasnej techniky. Tento elektroventil je robustný svojou konštrukciou, spoľahlivý, špeciálne vyvinutý pre vysoké nároky na zavlažovanie. Tí, ktorí si doteraz mysleli, že umelohmotný elektroventil nemožno pre tento typ náročnosti použiť, sú prekvapení jeho všestrannosťou. ICV elektroventil udrží pracovný tlak až do 15 barov.
Skonštruovaný je tak, aby zvládol najrôznejšie možnosti použitia. Jeho štandardnou výbavou je zosilnené tkanivo membrány a regulácia prietoku. Telo elektroventilu je z nylonu vystuženého sklennými vláknami. Regulátor tlaku Accu-Set ponúka fl exibilitu v individuálnom nastavení tlaku podľa potreby. Filter Sentry zabezpečuje spoľahlivú funkčnosť aj pri znečistenej vode hlavne z otvorených zdrojov. Môže byť použitý aj pri zložitejších realizáciach ako sú golfové ihriská, športové plochy, verejné a parkové priestranstvá.
SAMOČISTIACI SYSTÉM FILTER SENTRY
Systém klasického filtra elektroventilu ICV môže byť zanášaný drobnými mechanickými nečistotami z úžitkovej vody alebo z otvorených nádrží. Ale so systémom Filter Sentry je fi lter neustále čistený prvkom (stieračom) po celej dĺžke fi ltra vždy, keď sa elektroventil otvorí. Pre Vaše pohodlie, tento systém môže byť nainštalovaný aj dodatočne.
Elektromagnetický ventil s 1,5‘‘ vnútorným závitom, s reguláciou prietoku, s filtrom SENTRY