Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Výrobca

Výrobca

PVC jazierková fólia

Jazierková fólia z PVC je najčastejšie používaným hydroizolačným materiálom pri stavbe záhradného jazierka. Kvalitná jazierková fólia nevylučuje do vody žiadne látky a je stabilná proti UV žiareniu.

Jazierková fólia je základným stavebným prvkom pri realizácii záhradného jazierka. Pri voľbe hydroizolácie do jazierka je potrebné si uvedomiť, že tento druh materiálu je najdôležitejšie v celom záhradnom diele, preto by kvalita jazierkovej fólie mala byť na prvom mieste.

Jazierková fólia z PVC

PVC fólie sú u nás najpoužívanejšie najmä vďaka priaznivej cene. V našom e-shope nájdete hrúbky od 0,5 až po 1 mm.  Na jazierkové fólie sa rýchlo nachytajú usadeniny, ktoré na fóliách tmavšej farby nie sú vidieť. V jazierkach a biobazéna preto využívame fóliu čiernej farby.

V súčasnej dobe sú najpoužívanejšie fólie PVC s prídavkom UV stabilizátora o hrúbke materiálu 1 alebo 1,5 mm. Ideálna hrúbka fólie je 1,5 mm, ktorá sa dá perfektne zvariť, nevznikajú nepekné sklady a je vhodná do akéhokoľvek jazierka. PVC jazierková fólia je najpoužívanejšia na trhu. Vyznačuje sa výbornou kvalitou a dobrou cenou. PVC fólie sa zvárajú a tak umožňujú docieliť dokonalého vzhľadu bez nerovností.