Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Trieda

Jazierková fólia - Firestone Pond Gard

Jazierková fólia  je určená k izolácií jazierok, rybníkov a vodných plôch ako sú napr. (kúpacie jazierka, okrasné záhradné jezierka, požiarne nádrže, rybníky a iné vodné plochy).

Súčasným trendom v oblasti výstavby jazierok, vodných nádrží a potôčikov je prechod ku kvalitným a bezpečným izolačným materiálom. Kaučuková (alebo tiež EPDM) jazierková fólia Firestone PondGard predstavuje dlhodobo spoľahlivé riešenie izolácie vodných nádrží najrôznejších druhov a je pre jednoduchosť inštalácie čoraz viac preferovaná ako konečnými zákazníkmi, tak aj inštalačnými firmami.

Jazierková fólia Firestone

Kaučuková jazierková fólia Firestone o sile jedného milimetra je určená na podloženie záhradných aj kúpacích jazierok, izoláciu rybníkov aj menších vodných rezervoárov. Fólia neobsahuje ftaláty ani iné zmäkčovadlá a zostáva pružná aj pri nízkych teplotách, čo umožňuje jej celoročnú pokládku. Jej viac ako 300% prieťažnosť zaistí dokonalé prispôsobenie sa prípadným nerovnostiam a z používaných materiálov má najvyššiu odolnosť proti pretrhnutiu hydrostatickým tlakom. Vyznačuje sa stálosťou voči UV žiareniu a ľahko a rýchlo sa inštaluje.

Jazierkové fólie Firestone PondGard sú neškodné voči životnému prostrediu, čo dokladá aj certifikácia ISO 14001. Táto fólia je vhodná aj pre vodné živočíchy a rastliny.