Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Filtre do jazierka a úprava vody

Systém jazierkovej filtrácie je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky záhradného zazierka. Filtrácia jazierka zabezpečuje čistotu vody a dopomáha k celkovej rovnováhe prirodzených hodnôt vody v jazierku. Každý majiteľ záhradného jazierka túži po krásnej priehľadnej a čírej vode. Ak aj vy plánujete stavbu prírodného biotopu, potom sa bez filtrácie do jazierka skrátka nezaobídete.

Filtrácia vody v jazierku

Pre udržanie čistej vody na kúpanie, tak pre chov okrasných rýb a rastlín  je potrebné inštalovať filtračné sety do jazierok, pozostávajúce z čerpadla, UV-Sterilizeru a biologického filtra, ktoré zabezpečia zachytenie väčších nečistôt, odstránia kal, riasy aj choroboplodné zárodky.

Chcete mať jazierko stále čisté? K tomu budete potrebovať filtre do jazierka. Poradíme vám, akú jazierkovú filtráciu zvoliť, či už máte malé záhradné jazierko, alebo veľkú vodnú plochu.

Pozrite si:

samostatné jazierkové filtrácie (ak máte jazierkové čerpadlo a UV lampu),

alebo kompletné filtračné sety do jazierka, ktoré obsahujú filter do jazierka, UV lampu proti riasam a čerpadlo.

Filtrácia do jazierka je spoločne s čerpadlom do jazierka základnou technológiou jazierka. Hlavnou úlohou filtrácie jazierka je odstrániť z vody pevné častice. Jazierková filtrácia čistí vodu mechanicky a biologicky, zachytáva kal a všetky nečistoty záhradného jazierka.

V prípade, že by ste si  neboli istí, ktorá filtrácia jazierka je pre vaše jazierko vhodná, radi vám kedykoľvek pomôžeme - stačí nás kontaktovať.