Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Jazierkové čerpadlá

Upokojujúce šumenie prúdiacej vody a neopakovateľná krása pohľadu na vodnú hladinu vo vlastnej záhrade je časťou kvality života, ktorej by sme sa len neradi zriekali. Čerpadlá pre záhradné jazierka sa používajú v prvom rade ako čerpadlá pre vodotrysky, pričom sa používajú rôzne nástavce s tryskami.

Čerpadlá do jazierok zabezpečujú cirkuláciu systému a prevádzku všetkých vodných prvkov. Jazierkové čerpadlo spoločne s vhodne vybranou jazierkovú filtráciou tvorí základnú technológiu jazierka. Výber vhodného čerpadla je veľmi dôležité pre správne fungovanie celého filtračného systému. Jazierkové čerpadlá sú nepostrádateľným prvkom pri výstavbe potôčiku, vodopádov, fontán. 

Vhodné čerpadlo do jazierka

Pre výber čerpadla do jazierka je dôležité poznať požadované dopravované množstvo vody a čerpaciu výšku vody. 

Pri výbere najvhodnejšieho jazierkového čerpadla pre vaše jazierko sme samozrejme pripravení vám pomôcť a konzultovať vaše potreby s našimi praktickými skúsenosťami. Iba odborník na jazierkové čerpadlá vám dokáže vhodne poradiť ohľadom výšky výtlaku a výkonu vodného čerpadla.

V prípade, že by ste si  neboli istí, ktoré čerpadlo do jazierka vybrať, radi vám kedykoľvek pomôžeme - stačí nás kontaktovať.