Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

 Filter

Lamelové pergoly

Dokonalý odpočinok

Ak premýšľate nad tým, ako si vytvoriť na Vašej terase ideálne miesto pre odpočinok, verte, že ste na tej správnej stránke. Lamelové pergoly sú celkom mladý produkt. Je to len pár rokov, kedy predstavila belgická firma Rens a Brustor tienenie, ktoré znamenalo (veľmi príjemnú) revolúciu.

 

Všetko sa točí okolo strechy.
A lamely sa otáčajú za slnkom. Je to, ako by niekto vzal žalúzie, zväčšil ich a urobil z nich strechu. Tá sa skladá z veľkých hliníkových lamiel, ktoré sa otáčajú okolo svojej osi. Vďaka motoru na diaľkové ovládanie tak môžete pomocou stlačenia tlačidla jednoducho naklápať lamely a určovať tak, koľko svetla k sebe pustíte. Pretože lamely sú pevné, pergolu je možné naplno využívať aj v zimných mesiacoch. Ak konštrukciu z boku uzavrite, napríklad screenovými roletami, či posuvným zasklením, môžete si jednoducho vytvoriť druhú obývaciu izbu.

 

Hliníkové pergoly sú dokonalé aj v tom, že sa výrobcovia radi hrajú s detailami - screenové rolety môžu mať skryté vodiace lišty. Vďaka tomu možno do pergoly nenápadne integrovať LED osvetlenie alebo ozvučenie. Tento čistý a jednoduchý štýl si zamilujete.