Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Dizajnové osvetlenie bazéna

S vhodne zvoleným osvetlením môžete váš bazén bezpečne využívať aj počas večerov a pomocou farebných efektov si v ňom vytvoriť tú správnu atmosféru pre zábavnú párty s priateľmi alebo večernú chvíľu romantiky.

osvetlenie bazena

Zadovážte si svietidlá do bazéna aj jeho okolia a užívajte si príjemné a zároveň bezpečné plávanie v ktorúkoľvek dennú či nočnú dobu aj večerné vodné relaxácie pod letnou hviezdnou oblohou.
Základným predpokladom bezpečného večerného kúpania je osvetlenie bazéna a jeho vodnej hladiny. K tomu vám najlepšie poslúžia zabudované podvodné svietidlá, doplnené napríklad o stĺpikové svetla alebo bodové reflektory.

Cesta k bazénu

Pre osvetlenie bazéna je tiež dobré myslieť na osvetlenie cesty, ktorá k bazénu vedie. K tomuto účelu vám odporúčame zvoliť klasické záhradné svietidlá, ktoré jednoducho zasadíte do zeme.

Vyberte si v našom e-shope záhradné osvetlenie k vášmu bazénu. U nás nájdete všetko potrebné pre osvetlenie záhrady a bazéna ako sú bodové LED svietidlá, stĺpikové svietidlá či dekoračné osvetlenie vrátane príslušenstva.