Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Formulár zazimovanie závlahy

Prichádza obdobie, kedy by sme mali zazimovať závlahový systém. Prvé mrazy mu väčšinou neublížia, keďže rozvody sa nachádzajú v zemi.

Nateraz je dôležité aby ste vypli závlahu, prepnite ovládaciu jednotku do OFF, uzavrite prívod vody do systému a pootvorte si všetky guľové ventily v šachtičkách, „točky“ a hydranty na manuálny odber vody.

I napriek týmto opatreniam môžu dlhotrvajúce mínusové teploty, kedy zem už premrzne do hĺbky, systém poškodiť. Preto treba vykonať zazimovanie – vyfúknutie zbytkovej vody stlačeným vzduchom z kompresora.

V prípade, že zazimovanie chcete nechať na profesionálov s dostatočným vybavením a skúsenosťami, môžeme Váš systém zazimovať za Vás. Stačí, ak vyplníte krátky formulára my, alebo naši odporúčaní partneri, Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Zazimovanie bude prebiehať v mesiacoch október - november a v prípade potreby aj v decembri.
* Polia s červeným písmom sú povinné !

Napíšte nám

Po vyplnení a odoslaní tohto formuláru náš už nemusíte kontaktovať. Sami sa Vám ozveme, keď budeme plánovať Vašu oblasť. Zazimovania uskutočňujeme už od októbra a zvyčajne do polovice novembra máme už všetky oblasti „na prvý krát“ zazimované. Následne dohadujeme so všetkými ešte nevykonanými náhradný termín.

Cena zazimovania:
1 - 3 sekcie:   40 € (48,- € s DPH)
4 - 6 sekcie:   55 € (66,- € s DPH)
7 - 10 sekcií:  70 € (84,- € s DPH)

Väčšie systémy, futbalové ihriská, podľa dohody.

Pokiaľ sa zazimovanie vykonáva v nami stanovenom termíne tak v cene je zahrnutá aj doprava v rámci okresov Bratislava, Pezinok, Senec, Nitra, Topoľčany.

Nami stanovených termínov býva spravidla najmä vo vyššie spomenutých okresov niekoľko.

Pokiaľ sa zazimovanie vykonáva mimo plánovaného rozvrhu, je potrebné k cene zazimovania pripočítať - 0,5 € / km (0,6,- € s DPH)  (ráta sa cesta tam aj späť  z našej bližšej prevádzky v Ba alebo v NR )

Pre priamu komunikáciu kontaktujte, prosím, p. Puteka na telefónnom čísle 0905 536 271.