Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Jazierková fólia EPDM Firestone Pond Gard š: 12,20 m

Upozorňujeme, že tento tovar je rezaný, čiže vyhotovovaný podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa (okrem celej rolky 30,5bm) a po objednaní nie je možné od zmluvy odstúpiť (podľa zákona 102/2014 Zz).

Akcia

Kód produktu: 1004-00

Výrobca: PNET

TYP: Fólie

Hmotnosť / kus: 1,6 kg

Trieda: Profi

11,90 €
9,79 / m2
bez DPH 8,16 €

skladom

Kúpiť
+

Jazierková fólia EPDM Firestone Pond Gard čiernej farby s kaučukovou membránou a hrúbkou 1,02 mm. Dĺžka fólie v rolke je 30,5 m. Ide o najkvalitnejšiu jazierkovú fóliu, je neškodná životnému prostrediu, pre ryby a vodné živočíchy. Ľahko a rýchlo sa inštaluje. Vyznačuje sa vysokou pružnosťou aj pri nízkych teplotách (až do -45 C), vysokou rozťažnosťou bez porušenia o viac než 300%, extrémnou odolnosťou voči tlaku vody, vplyvom UV žiarenia, ozónu a poveternostným vplyvom. Je bezúdržbová a vyznačuje sa dlhou životnosťou, ktorá je viac ako 30 rokov. Fólia je vhodná pre akýkoľvek typ okrasného jazierka, jazera, biobazéna.

Táto cena platí pri rezanej fólii.  Pri odbere celej rolky Vám radi ponúkneme špeciálnu cenu. Prosím neváhajte nás kontaktovať !

Vzhľadom na vyššiu hmotnosť výrobku môže byť doprava kuriérskou spoločnosťou cenovo neefektívna. Odporúčame osobný odber v niektorej z našich prevádzok (Bratislava, Nitra).