Trieda

Výrobca

Produktový rad

Zrušiť všetky filtre

Filtrácia a úprava vody

Filtrácia vody predlžuje životnosť rozvodov vody zabránením ich zanášaniu. Úprava vody chráni pred zanášaním automatických závlahových systémov.


  • Ak ste majiteľom okrasnej záhrady, trávnika či iné zelenej plochy, potom nepochybne poznáte starosti spojené s ich údržbou. Uchovávať prírodné zákutia svieže a zabezpečiť aby záhrada prospievala, vyžaduje neustálu pozornosť a starostlivosť. Horúce letné dni môžu zanechať škody na vašom trávniku a nenávratne poškodiť rastliny. Vďaka moderným technológiám sa dnes už nemusíte brodiť s krhlou či hadicou, stačí nainštalovať zavlažovací systém vybavený navyše kvalitným diskovým alebo sitkovým filtrom.
  • Diskové aj sieťkové filtre pre závlahy

  • Diskový aj sieťkový filter je jedným zo základných komponentov celého zavlažovacieho zariadenia a zohráva veľmi významnú úlohu pre správne fungovanie celej závlahy. Prvky zavlažovacieho systému, ktoré sú náchylné na zanášanie a upchatie nečistotami rôzneho typu, ktoré sa v úžitkovej vode spravidla vyskytujú, potrebujú ochranu práve v podobe diskových filtrov. Bez využitia kvalitného diskového alebo sitkového filtra by skôr či neskôr došlo k poruche a nefunkčnosti napríklad trysiek rozprašovačov a závlahový systém by vyžadoval nákladnú opravu. Sitkový alebo diskový filter teda predchádza nežiaducim finančným výdavkom na opravy závlahy.