Výrobca

Produktový rad

Zrušiť všetky filtre

Filtre do jazierka a úprava vody

Systém jazierkovej filtrácie je neoddeliteľnou súčasťou prevádzky záhradného zazierka. Filtrácia jazierka zabezpečuje čistotu vody a dopomáha k celkovej rovnováhe prirodzených hodnôt vody v jazierku. Každý majiteľ záhradného jazierka túži po krásnej priehľadnej a čírej vode. Ak aj vy plánujete stavbu prírodného biotopu, potom sa bez filtrácie do jazierka skrátka nezaobídete.

  • Filtrácia vody v jazierku

  • Pre udržanie čistej vody na kúpanie, tak pre chov okrasných rýb a rastlín  je potrebné inštalovať filtračné sety do jazierok, pozostávajúce z čerpadla, UV-Sterilizeru a biologického filtra, ktoré zabezpečia zachytenie väčších nečistôt, odstránia kal, riasy aj choroboplodné zárodky.
  • Filtrácia do jazierka je spoločne s čerpadlom do jazierka základnou technológiou jazierka. Hlavnou úlohou filtrácie jazierka je odstrániť z vody pevné častice. Jazierková filtrácia čistí vodu mechanicky a biologicky, zachytáva kal a všetky nečistoty záhradného jazierka.
  • V prípade, že by ste si  neboli istí, ktorá filtrácia jazierka je pre vaše jazierko vhodná, radi vám kedykoľvek pomôžeme - stačí nás kontaktovať.