Výrobca

Produktový rad

Zrušiť všetky filtre

Jazierkové čerpadláUpokojujúce šumenie prúdiacej vody a neopakovateľná krása pohľadu na vodnú hladinu vo vlastnej záhrade je časťou kvality života, ktorej by sme sa len neradi zriekali. Čerpadlá pre záhradné jazierka sa používajú v prvom rade ako čerpadlá pre vodotrysky, pričom sa používajú rôzne nástavce s tryskami.

  • Čerpadlá do jazierok zabezpečujú cirkuláciu systému a prevádzku všetkých vodných prvkov. Jazierkové čerpadlo spoločne s vhodne vybranou jazierkovú filtráciou tvorí základnú technológiu jazierka. Výber vhodného čerpadla je veľmi dôležité pre správne fungovanie celého filtračného systému. Jazierkové čerpadlá sú nepostrádateľným prvkom pri výstavbe potôčiku, vodopádov, fontán. 
  • Vhodné čerpadlo do jazierka

  • Pre výber čerpadla do jazierka je dôležité poznať požadované dopravované množstvo vody a čerpaciu výšku vody. 
  • Pri výbere najvhodnejšieho jazierkového čerpadla pre vaše jazierko sme samozrejme pripravení vám pomôcť a konzultovať vaše potreby s našimi praktickými skúsenosťami. Iba odborník na jazierkové čerpadlá vám dokáže vhodne poradiť ohľadom výšky výtlaku a výkonu vodného čerpadla.
  • V prípade, že by ste si  neboli istí, ktoré čerpadlo do jazierka vybrať, radi vám kedykoľvek pomôžeme - stačí nás kontaktovať.