ProRain rozvoz


 • Bezplatný rozvoz tovaru (len pre veľkoodberateľov) - iba v rámci SR

 • Vážení obchodní partneri!
  Dovoľujeme si Vás upozorniť na bezplatný rozvoz tovaru typu B, ktorý je naplánovaný na 22. - 23. 11. (štvrtok - piatok).
  V prípade záujmu je tovar potrebné objednať do UTORKA 20. 11.  2018 do 12:00 hod.
  Bezplatná doprava sa vzťahuje len na objednávky v hodnote nad 200 EUR bez DPH.

  Rozvoz typu "A": pokrytie oblastí: Záhorie, BA + okolie, Ponitrie, D1, Stred, Juh 1.
  Rozvoz typu "B": pokrytie oblastí: Záhorie, BA + okolie, Ponitrie, D1, Stred, Juh 1, Sever, Juh 2, Prešov, Košice.
  Rozvoz typu "C": pokrytie oblastí: Ponitrie, Stred, Prešov, Košice, Juh 2.

 • Pri objednávkach, ktoré budú zaslané po termíne bezplatný rozvoz  negarantujeme !

 • V náhľade obrázku sú jednotlivé oblasti oddelené farebne. Ak chcete vedieť, v ktorej z nich sa nachádzate, kliknite, prosím, na mapu a uložte si ju vo väčšom rozlíšení.


 • Pre zväčšenie obrázku naň kliknite

 • Podmienky pre rozvoz bezplatnou dopravou:

 • 100% zľava za dopravu pri rozvoze firmou ProRain sa poskytuje vtedy, ak cena objednávky vo fakturovaných cenách v jednej objednávke presiahne sumu 240,- € s DPH (200,- € bez DPH). Dátumy a časy rozvozov sú zasielané e-mailom alebo na požiadanie. Sú uvedené aj na hlavnej stránke www.prorain.sk. Ak je cena za objednávku nižšia ako uvedená suma (alebo ak hodnota objednávky presiahne sumu 240,- €, ale kupujúci si neželá doručenie spoločnosťou ProRain), prepravné náklady sa fakturujú odberateľovi v plnej sume fakturovanej spoločnosti ProRain prepravcom. To platí aj pri rozvoze mimo horeuvedených termínov.
  Pri sume nad 1660,- € je možná úhrada iba prevodom na účet.

  Z bezplatného rozvozu je vylúčený nasledujúci tovar:  veľkoobjemové balenia Agro (napr. substráty, rašelina, kôra), drevené koly a iný veľkoobjemový materiál.

 • Pre veľkoobjemový materiál / tovar zo sortimentu AGRO CS Slovakia poskytujeme 100% zľavu za dopravu pri splnení aspoň jednej z nasledovných podmienok:
  a) hodnota objednávky je v minimálnej sume 1200,- € s DPH
  b) objem objednávky dosiahne aspoň 6 paliet - možno kombinovať viaceré objednané materiály (kôra, rašelina, substrát atď.)